Winkels & Openingstijden
  • Gratis bezorging v.a. €59,95
  • Gratis achteraf betalen
  • Gratis retourneren in de winkels
Werken bij Siebel
Millennium

Geelgouden ring lab grown diamant R480-RHU03327-LG-060-Y

R480-RHU03327-LG-060-Y-56
2 799,00 ‌ 1 819,35 ‌ In3 Betaal in 3 delen van 606,45 met 0% rente
Diamant karaat
Diamond clarity :
Diamond color :
Materiaal :
  • Op voorraad (nog 1)
  • Levertijd 3 tot 5 werkdagen
  • Gratis bezorging v.a. €59,95
  • gratis achteraf betalen
  • 48 winkels in heel Nederland
  • Gratis retourneren in de winkels

1 briljant geslepen lab diamant, kleur F, helderheid VS1, 0.62 karaat

4 briljant geslepen lab diamanten, kleur F, helderheid VS1, 0.03 karaat

2 briljant geslepen lab diamanten, kleur F, helderheid VS1, 0.06 karaat

6 briljant geslepen lab diamanten, kleur F, helderheid VS1, 0.06 karaat


Aantal stenen

  • 13

Categorie

  • Ring (sieraad)

Diamant karaat

  • 0.78

Hoofdgroep

  • Sieraden

Diamond clarity

  • VS1/VS1/VS1/VS1

Materiaal

  • 14 karaat goud

Ring maat

  • 56

Steensoort

  • Lab grown diamant

Voor

  • Vrouwen

Kleur

  • Geel

Kleur steen

  • Wit

Soort ring

  • Ring met stenen

SKU

  • R480-RHU03327-LG-060-Y

Deze romantische ring uit de Millennium collectie is een ode aan tijdloze liefde en verfijnde elegantie. Vervaardigd uit warm 14 karaats geelgoud en bezet met 13 briljant geslepen lab grown diamanten, straalt dit ontwerp een zachte, liefdevolle schittering uit. De centrale steen vangt alle aandacht, terwijl de subtiel ingezette diamanten langs de band zorgen voor een dromerig lichtspel. Met haar sierlijke lijnenspel en sprankelende details is dit de perfecte verlovingsring voor wie houdt van klassieke romantiek met een eigentijdse touch. Combineer met andere sieraden uit de collectie voor een complete liefdesverklaring.

De Millennium collectie van Siebel bestaat uit prachtige 14 karaat gouden sieraden met lab grown diamanten. Dit zijn natuurstenen welke in een laboratorium zijn gemaakt met natuurlijke diamanten. De eigenschappen van deze lab grown diamanten komen volledig overeen met de natuurlijke diamant. Met de Sieraden uit de Millennium collectie kunt u uw uniciteit, eigenaardigheid en originaliteit uit drukken. Het moderne ontwerp van deze sieraden zal uw eigen stijl benadrukken.

Hello !!

Klik op onze persoonlijke supportspecialist hieronder om te chatten via WhatsApp of stuur een email naar klantenservice@siebeljuweliers.nl

avatar
avatar
Support Specialist Sophie
0631170223
Bel 088 655 03 00 ma t/m do 09.00 - 16.30 / vrij 09.00 - 16.00
× whatsapp background preview