Winkels & Openingstijden
  • Gratis bezorging v.a. €59,95
  • Gratis achteraf betalen
  • Gratis retourneren in de winkels
Werken bij Siebel
Isabella LG

Oorknoppen met Robijn en Lab Grown Diamant - SET638-E

159,00 ‌
  • Op voorraad
  • Vandaag besteld dinsdag bezorgd
  • Gratis bezorging v.a. €59,95
  • gratis achteraf betalen
  • 48 winkels in heel Nederland
  • Gratis retourneren in de winkels

Deze oorknoppen van Isabella stralen elegantie uit. Het middelpunt wordt gevormd door een vierkante, natuurlijke robijn die is opgevuld met glas om haar kleur en helderheid extra tot leven te brengen. Deze techniek ook wel “glass filled” genoemd, geeft de robijn een diepe, rijke rode kleur en een opvallende schittering. Boven de robijn schittert een klein lab grown diamantje, dat zorgt voor een verfijnde touch. Het geheel is vervaardigd uit hoogwaardig sterling zilver.

Isabella laat stijl en elegantie samensmelten in een gedurfde, vrouwelijke sieradencollectie van sterling zilver, natuurlijke edelstenen en lab-grown diamanten. Elk stuk ademt karakter, van subtiele pastels tot krachtige kleuren, ontworpen om jouw look te versterken. Voor de vrouw die durft te stralen, elke dag opnieuw.

Aantal stenen

  • 4

Categorie

  • Oorknoppen

Diamant karaat

  • 0.03

Hoofdgroep

  • Sieraden

Diamond clarity

  • VS1

Materiaal

  • Sterling Zilver

Steensoort

  • Lab grown diamant
  • Robijn

Voor

  • Vrouwen

Kleur

  • Zilver

Kleur steen

  • Rood-Wit

Soort oorbel

  • Oorknoppen

SKU

  • E752-SET638-RO-LG

Hello !!

Klik op onze persoonlijke supportspecialist hieronder om te chatten via WhatsApp of stuur een email naar klantenservice@siebeljuweliers.nl

avatar
avatar
Support Specialist Sophie
0631170223
Bel 088 655 03 00 ma t/m do 09.00 - 16.30 / vrij 09.00 - 16.00
× whatsapp background preview