Winkels & Openingstijden
  • Gratis bezorging v.a. €59,95
  • Gratis achteraf betalen
  • Gratis retourneren in de winkels
Werken bij Siebel
Diamonds by Siebel

Geelgouden collier met diamant cirkel N092-04446N001-42-Y

N092-04446N001-42-Y-420
969,00 ‌ 581,40 ‌
Collier size :
Diamant karaat :
Diamond clarity
Diamond color :
Materiaal :
  • Op voorraad (nog 1)
  • Levertijd 3 tot 5 werkdagen
  • Gratis bezorging v.a. €59,95
  • gratis achteraf betalen
  • 48 winkels in heel Nederland
  • Gratis retourneren in de winkels

Een verfijnd geelgouden collier met een subtiel rond hangertje dat is bezet met 18 briljant geslepen natuurlijke diamantjes, en zo een tijdloos diamanten collier vormt dat schittert bij elke beweging. Perfect voor een verfijnde casual look waarin je moeiteloos stijl uitstraalt. Voor iemand wie minimalistische sieraden met een sprankelend accent aanspreken en die graag een subtiele touch van luxe draagt. Ideaal voor feestelijke diners, zakelijke meetings of een chique avondje uit waarin je ogen laat stralen. Perfect als cadeau bij een verjaardag, jubileum of speciale mijlpaal!

Alle sieraden uit de Diamonds by Siebel collectie zijn vervaardigd van 14 karaat goud. Dit merk bestaat uit een collectie van gouden sieraden met steen. De soorten steen die worden gebruik bij dit merk zijn diamant en kleursteen.

Aantal stenen

  • 18

Categorie

  • Collier

Collier size

  • 420

Diamant karaat

  • 0.04

Diameter

  • 42cm

Hoofdgroep

  • Sieraden

Diamond clarity

  • SI2

Materiaal

  • 14 karaat goud

Steensoort

  • Diamant

Voor

  • Vrouwen

Kleur

  • Geel

Kleur steen

  • Wit

Soort ketting

  • Ketting met hanger

SKU

  • N092-04446N001-42-Y

Hello !!

Klik op onze persoonlijke supportspecialist hieronder om te chatten via WhatsApp of stuur een email naar klantenservice@siebeljuweliers.nl

avatar
avatar
Support Specialist Sophie
0631170223
Bel 088 655 03 00 ma t/m do 09.00 - 16.30 / vrij 09.00 - 16.00
× whatsapp background preview