Armband Komang van Leer en sterling zilver - 161BL
- Gratis bezorging v.a. €59,95
- gratis achteraf betalen
- 48 winkels in heel Nederland
- Gratis retourneren in de winkels
Een armband met een ambachtelijke geest. Komang is vernoemd naar onze gewaardeerde Balinese tovenaar in het weven van leer. De zwarte leren armband kenmerkt zich door prachtige symmetrische details en een zilveren sluiting. Handgemaakt en tijdloos zoals alle Buddha to Buddha sieraden. De Komang is breder dan de Komang Small armband.
Alle sieraden uit de Diamonds by Siebel collectie zijn vervaardigd van 14 karaat goud. Dit merk bestaat uit een collectie van gouden sieraden met steen. De soorten steen die worden gebruik bij dit merk zijn diamant en kleursteen.
Categorie
- Armband
Hoofdgroep
- Sieraden
Materiaal
- Leer
Voor
- Unisex
Kleur
- Zilver-Zwart
Type armband
- Lerenarmband
Internal
- 8718997281907
SKU
- B036-161BL
Hello !!
Klik op onze persoonlijke supportspecialist hieronder om te chatten via WhatsApp of stuur een email naar klantenservice@siebeljuweliers.nl

