Winkels & Openingstijden
  • Gratis bezorging v.a. €59,95
  • Gratis achteraf betalen
  • Gratis retourneren in de winkels
Werken bij Siebel
Memoire

Geelgouden ring met diamanten R092-73964R002-Y

R092-73964R002-Y-56
749,00 ‌ 449,40 ‌ In3 Betaal in 3 delen van 149,80 met 0% rente
Diamant karaat :
Diamond clarity :
Diamond color :
Materiaal :
Ring maat
  • Op voorraad
  • Levertijd 3 tot 5 werkdagen
  • Gratis bezorging v.a. €59,95
  • gratis achteraf betalen
  • 48 winkels in heel Nederland
  • Gratis retourneren in de winkels

Deze 14k geelgouden ring uit de Memoire collectie is gezet met drie briljant geslepen diamanten die harmonieus in de band zijn geplaatst. Perfect voor een huwelijksjubileum, verjaardag of Valentijnsdag en als verfijnde diamanten ring. Ook perfect als subtiele aanschuifring voor wie verfijnde eenvoud waardeert. Voor iemand wie kostbare herinneringen en tijdloze elegantie koestert. De warme glans van geelgoud omarmt de fonkelende stenen als symbool van blijvende genegenheid, ideaal om dierbare momenten dicht bij het hart te dragen.

De sieraden uit de Memoire collectie zijn vervaardigd uit 14 karaat goud en worden gekenmerkt door de naast elkaar gezette briljante geslepen diamanten. Een memoire ring wordt veel gedragen in combinatie met een solitair ring.

Aantal stenen

  • 3

Categorie

  • Ring (sieraad)

Diamant karaat

  • 0.03

Hoofdgroep

  • Sieraden

Diamond clarity

  • SI1

Materiaal

  • 14 karaat goud

Steensoort

  • Diamant

Voor

  • Vrouwen

Kleur

  • Geel

Kleur steen

  • Wit

Soort ring

  • Memoire

SKU

  • R092-73964R002-Y

Hello !!

Klik op onze persoonlijke supportspecialist hieronder om te chatten via WhatsApp of stuur een email naar klantenservice@siebeljuweliers.nl

avatar
avatar
Support Specialist Sophie
0631170223
Bel 088 655 03 00 ma t/m do 09.00 - 16.30 / vrij 09.00 - 16.00
× whatsapp background preview