Geelgouden pareloorstekers met diamanten E480-ER020165AWP-PR-Y
E480-ER020165AWP-PR-Y443,40
- Gratis bezorging v.a. €59,95
- gratis achteraf betalen
- 48 winkels in heel Nederland
- Gratis retourneren in de winkels
Deze verfijnde oorstekers, vervaardigd uit 14 karaats geelgoud, combineren de tijdloze schoonheid van een parel met de schittering van diamanten. De parel wordt subtiel geflankeerd door twee fonkelende diamantelementen, waardoor de oorbellen een elegante en luxueuze uitstraling krijgen. Draag ze solo voor een klassieke touch of combineer ze met andere sieraden uit de Diamonds by Siebel collectie voor een complete, chique look.
Alle sieraden uit de Diamonds by Siebel collectie zijn vervaardigd van 14 karaat goud. Dit merk bestaat uit een collectie van gouden sieraden met steen. De soorten steen die worden gebruik bij dit merk zijn diamant en kleursteen.
Aantal stenen
- 26
Categorie
- Oorknoppen
Diamant karaat
- 0.05
Hoofdgroep
- Sieraden
Diamond clarity
- SI1
Materiaal
- 14 karaat goud
Steensoort
- PR
- Diamant
Voor
- Vrouwen
Kleur
- Geel
Kleur steen
- Wit
Soort oorbel
- Oorknoppen
SKU
- E480-ER020165AWP-PR-Y
Hello !!
Klik op onze persoonlijke supportspecialist hieronder om te chatten via WhatsApp of stuur een email naar klantenservice@siebeljuweliers.nl

