Winkels & Openingstijden
  • Gratis bezorging v.a. €59,95
  • Gratis achteraf betalen
  • Gratis retourneren in de winkels
Werken bij Siebel
Diamonde

Diamanten solitair damesring R394-SOL-M123-070-G1

R394-SOL-M123-070-G1-56
19 900,00 ‌ 9 950,00 ‌
Diamant karaat :
Diamond clarity :
Diamond color :
Materiaal :
Ring maat :
  • Op voorraad (nog 1)
  • Levertijd 3 tot 5 werkdagen
  • Gratis bezorging v.a. €59,95
  • gratis achteraf betalen
  • 48 winkels in heel Nederland
  • Gratis retourneren in de winkels

Deze 14 karaats geelgouden ring van Diamonde is een klassiek solitair model met een 0,70 ct natuurlijke diamant briljant geslepen in een 4-poots witgouden zetting. De diamant is volledig kleurloos (D), met de beste kwaliteit en een ijzige, kleurloze perfectie die pure elegantie en zeldzaamheid uitstraalt. Perfect voor een tijdloze verlovingsring met subtiel contrast tussen warm geelgoud en koel witgoud. Voor iemand die houdt van écht uitpakken en sprankelende kwaliteit. Dit design is ideaal bij een intiem aanzoek, een feestelijke plechtigheid of als eyecatcher in je weddingstack. Ontdek deze solitair en geef jullie belofte een schitterende, blijvende glans.

Elegant, stijlvol en tijdloos. Het zijn slechts enkele kwalificaties die bij Diamonde-sieraden horen. Niet voor niets staat het beroemde atelier van Diamonde al ruim veertig jaar bekend om zijn bijzondere collecties 14-karaats sieraden met diamanten.

Aantal stenen

  • 1

Categorie

  • Ring (sieraad)

Diamant karaat

  • 0.71

Hoofdgroep

  • Sieraden

Diamond clarity

  • VVS2

Materiaal

  • 14 karaat goud

Steensoort

  • Diamant

Voor

  • Vrouwen

Kleur

  • Geel

Soort ring

  • Solitair

SKU

  • R394-SOL-M123-070-G1

Hello !!

Klik op onze persoonlijke supportspecialist hieronder om te chatten via WhatsApp of stuur een email naar klantenservice@siebeljuweliers.nl

avatar
avatar
Support Specialist Sophie
0631170223
Bel 088 655 03 00 ma t/m do 09.00 - 16.30 / vrij 09.00 - 16.00
× whatsapp background preview